Centrum lékařské genetiky s.r.o. - specializované pracoviště prenatální diagnostiky
MUDr. Karel Čutka, MUDr. David Čutka, Novohradská 68/1806, České Budějovice

jazykove mutace ceska verze deutsche fassung english version

Kontakty

CLG Centrum lékařské genetiky s.r.o.
Novohradská 68/1806, 370 08 České Budějovice 6

Souřadnice GPS: N 48° 57.410 E 14° 29.560


Email: info@clg.cz
Telefon: 387 204 618
Mobil: 728 243 812

Dopravní spojení:
autobusem městské hromadné dopravy č. 11 – na zastávku Mladé – točna MHD. Budova Centra lékařské genetiky je přímo před zastávkou MHD. Zastávka Mladé – točna MHD je 7 minut jízdy (4. zastávka) od autobusového i vlakového nádraží směr Nové Hodějovice.

Autem:
parkování: v oblasti točny MHD je k dispozici parkoviště pro pacienty (pro pacienty neplatí zákaz vjezdu na točnu). Celkem může být k dispozici až 8 parkovacích míst. Další možnost parkování je v přilehlých ulicích a na náměstí Maxe Švabinského asi 100 m směrem do centra města. Parkování v této části Českých Budějovic není zpoplatněno a je lehce dostupné.

Navigační systém – informační cedule s nápisem Centrum lékařské genetiky s uvedenou vzdáleností dojezdu jsou umístěny na sloupech veřejného osvětlení – 4 cedule za železničním přejezdem v části Mladé včetně označení samotného vjezdu k budově na točnu MHD (parkovště pro pacienty). Další cedule budou na hlavní křižovatce Mánesova – Novohradská (u teplárny). Odbočení z Mánesovy ulice ve směru od Písku, Strakonic, Č. Krumlova a Prachatic je vpravo na Novohradskou, odbočení z Mánesovy ulice ve směru od Tábora, J. Hradce, Pelhřimova, Jihlavy je vlevo na Novohradskou.

Příjezd:

od Tábora, J. Hradce, Pelhřimova, Jihlavy:
směr Nové Hrady, Trhové Sviny (silnice č. 156 je dobře značená), projet kolem nádraží, za nádražím druhá světelná křižovatka odbočit vlevo (směr Nové Hrady, Trhové Sviny). Poté po Novohradské ulici stále rovně asi 1 km k železničnímu přiejezdu. Za železničním přiejezdem stále rovně, po 500 m v části Mladé je odbočení vpravo na točnu MHD (za třetí ulicí vpravo ještě před autosalonem Kia, Subaru).

od Písku, Strakonic a Prachatic: stále rovně kolem výstaviště, poté směr Nové Hrady, Trhové Sviny, pokračovat rovně kolem Koh-i-nooru a po Mánesově ulici. U teplárny (ještě před nádražím) odbočit vpravo na Novohradskou ulici. Poté po Novohradské ulici stále rovně asi 1 km k železničnímu přejezdu. Za železničním přejezdem stále rovně, po 500m v části Mladé je odbočení vpravo na točnu MHD (za třetí ulicí vpravo ještě před autosalonem Kia, Subaru).

od Českého Krumlova: po vjezdu do Českých Budějovic odbočit doprava směr Nové Hrady, Trhové Sviny, stále rovně kolem Koh-i-nooru a po Mánesově ulici. U teplárny (ještě před nádražím) odbočit vpravo na Novohradskou ulici. Poté po Novohradské ulici stále rovně asi 1 km k železničnímu přejezdu. Za železničním přejezdem stále rovně, po 500 m v části Mladé je odbočení vpravo na točnu MHD (za třetí ulicí vpravo ještě před autosalonem Kia, Subaru).

Pověřencem pro ochranu osobních údajů (DPO) je stanoven:
Institut kybernetické bezpečnosti, z.ú., Fügnerova 671, 373 41 Hluboká nad Vltavou (IČ: 06417523), e-mail: info@inkybe.cz, http://www.inkybe.cz, datová schránka: kr5uuzz
funkci pověřence budou konkrétně vykonávat tyto dvě osoby (z důvodu zastupitelnosti):
Ing. Bc. Jaroslav Berit, MBA, tel. 777 902 666, e-mail: dpo@inkybe.cz, datová schránka: kr5uuzz
Ing. Bc. Petr Votruba, MBA, tel. 777 898 985, e-mail: dpo@inkybe.cz, datová schránka: kr5uuzz

 

webdesign - Reklamní agentura N-atelier © 2009